Kontakt

Leszczyny 49a,

26-008 Górno,

Świętokrzyskie

 

NIP: 657-100-26-04

REGON: 260-341-828

O firmie

Firma BONITA specjalizuje się w produkcji mebli na zamówienie dla klientów indywidualnych, biznesowych i instytucji budżetowych. Bogata oferta handlowa, wysoka jakość produktów, materiałów i surowców oraz ich atrakcyjna cena to najważniejsze atuty firmy. Nasze meble tworzone są z myślą o wieloletnim użytkowaniu, dlatego kładziemy duży nacisk nie tylko na estetykę, ale także na funkcjonalność mebli i solidne wykonawstwo bazujące na materiałach renomowanych firm.
W ten sposób budujemy własną markę i „produkujemy” zadowolonych klientów, dzięki którym pozycja firmy BONITA w branży meblarskiej wzmacnia się z każdym rokiem, o czym świadczy stały wzrost produkcji.

Firma BONITA jest beneficjentem:

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. Rozwój przedsiębiorstwa poprzez zwiększenie zdolności produkcyjnych, zatrudnienia i podniesienia jakości, konkurencyjności, innowacyjności i zakresu świadczonych usług. Celem operacji jest wzrost sprzedaży i produkcji zakładu poprzez zakup nowych maszyn, urządzeń i środka transportu. Współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020